Ferda Ercan Uyulan tüm yazıları

Okültizm Uzmanı

31 Temmuz 2015 Mavi Ay

31 TEMMUZ 2015 MAVİ AY.

2 Temmuz tarihindeki Dolunayın ardından, Temmuz ayındaki 2. Dolunay, Mavi Ay adıyla Cuma günü Kova Burcu’nda gerçekleşecek. Bir takvim ayı içinde iki dolunay olduğunda, ikincisi Blue Moon- Mavi Ay tanımlamasını alır. İlave Blue Moon, 12 yerine, bir yıl boyunca bize 13. dolunayı verir. Yılda 12 dolunay ve artan 11 gün bulunur, geri kalan bu günler birikerek, 13. dolunayı görmemizi sağlar. Tabi bunun süresi de, 32 ay kadar beklemeyi gerektirir. Şubat aylarında ise asla Mavi Ay oluşmaz.

Yılda iki kez olan Mavi Ay, bir yüzyılda, en fazla 5 defa yinelenebilir. Her türlü büyüme içeren ruhsal çalışmalar için, ek bir enerji taşır.

Akan enerjiler 3 gün boyunca güçlüdür, davetsiz 13. dolunay, olumsuzluğa yönelik duyguları arttırabileceği için, değişime gereksinimiz bulunmaktadır. Değişimi, Kova’nın hızla odaklaşarak toparlanıp güçlenen ruh halini taşıdığı zamanlardaki yoğun duygulara benzeyen bir uyanışla ve psişede saklı sınırlamaların, korkuların aydınlatılması ile sağlayabiliriz. Böylece, diri bir bakış açısına hazırlanmak yararlı olacaktır. Kova’nın, asi bir yönü bulunan güç faktörü de buna destek verebilir.

Daha net bir vizyon göstermesi, bize gerçekte ne hissettiğimizi onaylama fırsatı sunar. Bu dolunayla, yetenekler, ilhamlarla ortaya konulabilir, sevk edici, sezgiselliği yükselten, sorgulamayı, anlayışı, çözüm arayışını arttıran etkileri bulunacaktır.

Ağustos ayının ilk haftasından sonra ise, kurgul ve hatalı bilgi yayılmasında, şiddet eğiliminde artış, paralelinde; kayıtsızlık hali, geçmişe özlem ve zorlayıcı bir ataletle, işleri takip etmede isteksizlik doğuran bir dönem yaşanması mümkün. Bu nedenlerle motive olmaya yönelmek önemlidir.

Gelecek Mavi Ay ise 31 Ağustos 2018 tarihinde beklenecek.

Ulusal Birlik, Barış, Uyanıklık ve İtidal gerektiren günlerde, yüksek manevi yardımlara layık bulunabilmemiz dileği ile, esen kalın.

Ferda Ercan Uyulan -  Okültizmveenerji Kitap.

www.facebook.com/okultizmveenerji

Yazarın diğer yazıları
Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ