Jyotishi Dr. Lale Dinç tüm yazıları

Jyotishi, astrovedik uzmanı

3 Tip astrolog vardır

İster Vedik , ister Batı olsun 3 tip Astrolog yetişir..

İlki Ketu tipi astrolog: Bilgisi azdır, fazla çabalamaz, el yordamı ve sezgileriyle, medyumluğu da karıştırıp yorum yapar. Çoğu zaman tutturur.. Tutturamazsa da sağlık olsun... Hayli sinirlidir.. Duygusaldır..

İkincisi Rahu tipi Astrolog: Nabza göre şerbet verir. Bilgisi yoktur.. Oradan buradan toplar, gündem ne gerektiriyorsa, insanlar neye hevesleniyorsa, allayıp pullayıp süsler ve yorum diye satar.. Herşeyi bildiğini, birleştirdiğini söyler.. Aman canım ne olacak, hepsi bir, der...Çok tehlikelidir... İnsanları aldatmayı görev edinir. İnsanlar da inanırlar. İnanan insanları da bir güzel kullanır..

Üçüncüsü ise gerçek Astrolog: (Güneş tipi diyelim, çünkü Işıktır) Kurallardan çıkmaz, kendi kendine kural uydurmaz.. Çünkü aldığı eğitimin kuralları bellidir.. Elbet saygıdeğer bir öğretmenden ya da Gurudan eğitim almıştır.. Dolayısıyla, önce öğretmenine saygıda kusur edemez, sonra da aldığı eğitimin temel sutralarının dışına istese de çıkamaz..Ha en doğrusunu mu bilir? Mümkün değil.. Ne kadar çalışır, ne kadar kurallara uyarsa o kadar bilir..

Jyotishi Dr. Lale Dinç - Mistikalem.com
info@astrovedik.com / 
http://www.astrovedik.com

Yazarın diğer yazıları
Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ