2 aylık hamilesin dediler, ertesi gün doğurdu!

26 yaşındaki kadın, adeti gecikince 6 gebelik testi yapmasına rağmen hepsi negatif çıktı. Doktorlar, 2 aylık hamile olduğunu söyledikten 24 saat sonra sancılanan kadın, düşük yaptığını zannederken büyük şok yaşadı.

2 aylık hamilesin dediler, ertesi gün doğurdu!
İlginizi çekebilir

Amerika'da Amanda Francis isimli kadın, iki aylık hamile olduğunu öğrendikten 24 saat sonra doğum yaptı. 26 yaşındaki Amanda, adeti gecikince 5 ayda 6 gebelik testi yapmasına rağmen hepsi negatif çıktı.

Hamileliğinden habersiz işte fazla mesai yapan, 8 aylık hamileyken kaya tırmanışı yapan ve hatta merdivenlerden düşen Amanda, kendini sadece biraz şişkin hissediyordu. Genç anne, duygularını şu sözlerle anlattı:
 
"Doğum yapmaktan korkuyordum ancak her zaman çocuk sahibi olmak istiyordum. Hamile olduğumu öğrendiğimde şoke oldum. Bu kadar ani gelişeceği aklımın ucundan geçmezdi."

Rutin doktor kontrolüne gittiğinde kan testi yapılan Amanda'ya 2 aylık hamile olduğu söylendi. Hamileliğin şoku yetmezmiş gibi sadece 24 saat sonra doğum sancıları başladı. Düşük yaptığını sanan genç kadın hastaneye gittiğinde ultrasona alındı. Kötü haberi duymayı beklerken doğumun başladığını duyunca bir şok daha yaşadı. Sezaryene alınan Amanda, sağlıklı bir şekilde oğlunu kucağına aldı.

Milliyet

Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ